Haberler

2019 Faaliyet Raporumuz ile Yine 4 Ödül Kazandık

2019 Faaliyet Raporumuz ile Yine 4 Ödül Kazandık

05.08.2020

2016 yılından bu yana her yıl faaliyet raporu ile ödüllere layık görülen İş Faktoring; 2019 yılına ait faaliyet raporu ile yine çeşitli kategorilerde ödüller alarak başarısını bu yıl daha da üst sıralara taşıdı. Dünyanın en prestijli halkla ilişkiler platformlarından biri olan LACP (League of American Communications Professionals – Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi) tarafından her sene uluslararası alanda düzenlenen, faaliyet ve sürdürülebilirlik raporlarının değerlendirmeye alındığı “Vizyon Ödülleri” yarışmasında “İklim Değişikliği ve Çevresel Risklere Yönelik Farkındalık” temasını işleyen 2019 Faaliyet Raporu ile 4 farklı kategoride ödül kazandı. Tamamen İş Faktoring çalışanları tarafından hazırlanan söz konusu Faaliyet Raporu; 100 üzerinden 98 puan alarak sektöründe “Gold” ödülü, “Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgelerinin En İyi In-House Raporu” ödülü, aynı bölgelerden yarışmaya katılan 40 rapor içinde 24. sırada yer alarak “Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgelerinin En İyi 40 Rapor” ödülü ve “Türkiye’nin En İyi 10 Raporu” ödülü olmak üzere toplam 4 farklı kategoride ödüller kazandı. 2019 Yılı Faaliyet Raporu; kapak tasarımı, Üst Düzey Yönetici mesajları, finansal verilerin sunumu, yaratıcılık, anlatım ve bilgi erişilebilirliği konularında yarışma jürisi tarafından 10 üzerinden 10 tam puan alarak, toplamda 100 üzerinden 98 puan aldı.

İş Faktoring geçen yıl da 2018 Faaliyet Raporu ile; Sektörü içerisinde Faaliyet Raporlarının Geliştirilmesi kategorisinde Gold ödülü, En İyi “In-House” raporlar kategorisinde Bronz ödülü, Tüm Sektörler Kategorisinde Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgelerindeki en iyi 50 rapor içinde 37. olma ödülü, Türkiye’nin En İyi 10 Raporundan birisi olma ödülü olmak üzere toplam 4 farklı kategoride ödül kazanmıştı.

Financial Innovation Awards 2019’da finale kaldık!

Financial Innovation Awards 2019’da finale kaldık!

24.09.2019

Şirketimiz tarafından geliştirilen “Bilanço Tahmin Modeli” projesi ile Financial Innovation Awards 2019’un finalistleri arasında yer aldık.

İş Faktoring en yüksek tutarda bono ihraç eden şirket olmayı başardı

İş Faktoring en yüksek tutarda bono ihraç eden şirket olmayı başardı

ÇekMatik ürünümüz 2 kategoride finalist olmaya hak kazandı

ÇekMatik ürünümüz 2 kategoride finalist olmaya hak kazandı

18.09.2018

The London Institute of Banking & Finance tarafından düzenlenen ve dünya genelinde finansal kuruluşların katıldığı inovasyon yarışmasında ÇekMatik ürünümüz 2 kategoride finalist olmaya hak kazandı.

Supply Chain Finance and Turkey Konferansı

Supply Chain Finance and Turkey Konferansı

8-9 Ekim tarihlerinde İstanbul'da gerçekleşen Supply Chain Finance and Turkey Konferansı'na Şirketimiz sponsor olarak katıldı.

25.Yılımızı Kutladık

25.Yılımızı Kutladık

2017 Faaliyet Raporumuz ile 4 Ödül Kazandık!

2017 Faaliyet Raporumuz ile 4 Ödül Kazandık!

18.07.2018

İş Faktoring; dünyanın en prestijli halkla ilişkiler platformlarından biri olan LACP (League of American Communications Professionals – Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi) tarafından her sene uluslararası alanda düzenlenen, faaliyet ve sürdürülebilirlik raporlarının değerledirmeye alındığı “Vizyon Ödülleri” yarışmasında 2017 Faaliyet Raporu ile 4 farklı kategoride ödül kazanarak önemli bir başarıya imza attı.

“Teknoloji” temasını taşıyan ve tamamen İş Faktoring çalışanları tarafından hazırlanan Faaliyet Raporu; farklı endüstri ve ölçekteki 1000 adet şirketin katılım gösterdiği arenada “Kendi Sektöründeki Faaliyet Raporlarının Geliştirilmesi” kategorisinde Gold, “En İyi In House Raporlar” kategorisinde Bronz ödüllerin sahibi olurken, EMEA Bölgesi En İyi 80 Faaliyet Raporu listesinde 59. Sırada ve Türkiye’den katılım sağlayan şirketlerin faaliyet raporları içerisinde En iyi 20 Türk Faaliyet Raporunun içerisinde yer almaya da hak kazandı.

2017 Yılı Faaliyet Raporu; kapak tasarımı ve baskı kalitesi, üst düzey yönetici mesajları, rapor anlatımı ve mesajın netliği, finansal verilerin sunumu ve yaratıcılık konularında yarışma jürisi tarafından 10 üzerinden 10 tam puan, toplamda 100 üzerinden 98 puan aldı.

İş Faktoring; 2016 yılı Faaliyet Raporu ile de EMEA Bölgesi En iyi 80 Faaliyet raporu içerisinde 68. sırada, son mali dönemde gösterdiği büyük gelişme nedeniyle de Gümüş ödül ile ödüllendirilirken yine Türkiye’nin En İyi 20 Faaliyet Raporu içerisinde yer almıştı.

LACP Vision Awards Yarışması’nda alınan bu ödül, faktoring algısının artırılmasına destek olma ve Türk Faktoring sektörünün gelişmesi açısından da büyük önem taşımaktadır.

Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi

Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi

01.01.2017

Kişisel verilerin saklanması ve işlenmesine yönelik açıklama metnimize “Hakkımızda” bölümünden ulaşabilirsiniz .

Güneşli Şubemiz Açıldı!

Güneşli Şubemiz Açıldı!

03.01.2018

Şube ağımıza bir yenisini daha ekledik. 6. şubemiz olan Güneşli şubemiz ile hizmetinizdeyiz...